Galeria EIZO

Nie wiesz, dlaczego właśnie EIZO? Zastanawiasz się, który model wybrać? Najlepiej sprawdzić to "na żywo".

Nie wiesz, dlaczego właśnie EIZO? Zastanawiasz się, który model wybrać? Najlepiej sprawdzić to „na żywo”. Jednym z niewielu miejsc, gdzie można zobaczyć jednocześnie kilkanaście naszych monitorów jest Galeria EIZO.

Galeria EIZO znajduje się na warszawskim Żeraniu. W dwóch obszernych pomieszczeniach prezentowane są niemal wszystkie dostępne monitory z naszej bieżącej oferty. Nie jest powszechnie dostępna – każdy jednak może umówić się na spotkanie z naszymi specjalistami.

Galeria EIZOGaleria EIZO

Wśród wystawianych modeli znaleźć można profesjonalne monitory z serii ColorEdge dedykowane do pracy z kolorem – edycji foto, grafiki, poligrafii czy projektowania CAD, diagnostyczne i referencyjne monitory medyczne czy urządzenia do kontroli ruchu lotniczego.

Galeria EIZO

W Galerii EIZO można obejrzeć również monitory z serii FlexScan o przekątnych od 19” do 27”. Wybrane modele z tej serii dedykowane są m.in do zaawansowanej edycji wideo, DTP, kartografii, do zastosowań w w centrach finansowych i menadżerskich stanowiskach decyzyjnych, ale również do zastosowań typowo domowych i amatorskich.

Adres Galerii EIZO: ul. Wenecka 12, Warszawa (budynek na przeciwko pętli tramwajowej, parter)

Serdecznie zapraszamy! W celu umówienia spotkania, prosimy o wypełnienie formularza poniżej:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Planowany cel wizyty (np. demonstracja wybranego monitora, monitorów do wybranego zastosowania, itp.)

Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wykorzystanie ich do celów marketingowych przez firmę Alstor Sp.j., dystrybutora monitorów marki EIZO w Polsce.