oprogramowanie do scentralizowanego zarządzania

ColorNavigator Network to DARMOWE narzędzie umożliwiające precyzyjną, scentralizowaną kontrolę parametrów wszystkich monitorów z serii ColorEdge, na których zainstalowano oprogramowanie ColorNavigator 7 lub ColorNavigator NX.

ColorNavigator Network:

darmowe oprogramowanie do kontroli jakości monitorów graficznych

 

Zunifikowane kolory, scentralizowana kontrola jakości

ColorNavigator Network to narzędzie umożliwiające precyzyjną, scentralizowaną kontrolę parametrów wszystkich monitorów z serii ColorEdge, na których zainstalowano oprogramowanie ColorNavigator 7 lub ColorNavigator NX.

Rozwiązanie jest idealne dla studiów produkcyjnych, wydawnictw i innych przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań do scentralizowanego zarządzania jakością obrazu posiadanych monitorów i obniżenia kosztów obsługi.

Za pomocą aplikacji ColorNavigator Network administrator może zmieniać ustawienia kolorów, zaplanować harmonogram autokalibracji, zablokować ustawienia w monitorach tak, aby użytkownicy nie mogli ich samodzielnie zmieniać (dotyczy serii CG), zarejestrować nowy produkt lub zmienić parametry posiadanych zasobów, importować / eksportować ustawienia monitorów bez względu na to, czy monitory są na miejscu, czy w innej lokalizacji.

Do niedawna kontrola jakości obrazu wyglądała tak…

W wielu agencjach i studiach zajmujących się wydrukami, projektowaniem czy postprodukcją utrzymanie  parametrów monitora na odpowiednim poziomie było czasochłonnym procesem. Każdy monitor trzeba było wygrzać, skalibrować i zwalidować indywidualnie.

Zunifikowane zarządzanie wieloma monitorami.

Gdy ColorNavigator 7 / NX jest zainstalowany na klienckich stacjach roboczych, administrator może za pomocą ColorNavigator Network zautomatyzować proces zarządzania kolorem w monitorach.

 

Takie same kolory w różnych lokalizacjach

Możesz sprawić, że obraz wyświetlany przez wszystkie monitory ColorEdge w twojej organizacji będzie wyświetlany tak samo, nawet jeśli znajdują się one w innych miastach i państwach.

Bezpieczny serwer w chmurze

ColorNavigator Network znajduje się na bezpiecznym serwerze w chmurze, w związku z czym klient nie musi ponosić kosztów zakupu i utrzymania własnego serwera.

Dostępne funkcje ColorNavigator Network różnią się w zależności od modelu. Sprawdź

Znacząco ogranicza obciążenie pracą

Korzystanie z aplikacji ColorNavigator Network wraz z oprogramowaniem ColorNavigator 7 / NX i monitorami serii ColorEdge nawet przy niewielkich instalacjach prowadzi do znaczących oszczędności i ograniczenia czasu poświęcanego na kontrolę jakości obrazu.

Zdalny dostęp upraszcza sprawę

Serwer ColorNavigator Network dostępny jest z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu.

Dostępność

 

Jeśli chcesz skorzystać z zalet zdalnego zarządzania za pomocą ColorNavigator Network, skontaktuj się z nami, pisząc e-mail na adres: [email protected]