Jednostka sterująca obrazem

Jednostka sterująca obrazem przeznaczona do wielkoekranowych monitorów łącząca i aranżująca obrazy z różnych źródeł na jednym monitorze. Dzięki niej, operator może wybrać układ okien w zależności od własnych preferencji. Wszystkie procedury przebiegające na sali operacyjnej mogą być oglądane na jednym monitorze i obsługiwane za pomocą jednej klawiatury i myszy.

 

Obrazy z różnych źródeł na jednym ekranie

Urządzenie przechwytuje obrazy pochodzące z różnych źródeł i pozwala na scentralizowane zarządzanie.

feature_en_all_gather_in_one

Jeden monitor, klawiatura i mysz

Dzięki pracy z LMM0802, operator nie musi przeskakiwać pomiędzy wieloma komputerami obsługującymi różne źródła obrazu – wszystko dostępne jest na jednym monitorze oraz sterowane jedną klawiaturą i myszą.

feature_en_onemonitor

Obsługa lokalna lub zdalna

Edycja układu okien lub jego zmiana może być wykonana przy użyciu lokalnej klawiatury i myszy lub zdalnie, poprzez przeglądarkę. Najprostszym sposobem jest skorzystanie z konsoli CID1000P.

feature_en_localandremotecoontrol

Kompaktowa konstrukcja

Niewielkie wymiary urządzenia ułatwiają zastosowanie go w istniejących systemach, może być bez problemu podwieszone pod sufitem, zamontowane w szafie rack czy konsoli naściennej.

feature_en_smallandcompactsize
Podłączenie do sieci

Interfejs sieciowy pozwala aplikacjom klienckim na automatyczne zarządzenie jednostką sterującą obrazem. Zmiany układu i informacje o statusie mogą być generowane bezpośrednio przez system RTG.

Szybkie uruchomienie

Sygnał wideo pojawia się już po 4 sekundach od włączenia urządzenia. Dzięki temu możliwa jest natychmiastowa kontynuacja pracy, na przykład po odcięciu zasilania.

feature_en_shortstartuptime