Jednostka sterująca obrazem

LMM0804 bez problemu i w sposób inteligentny kompiluje, a następnie wyświetla zawartość do 5 monitorów na jednym dużym ekranie. Zawartość poszczególnych okien może być definiowana oddzielnie.

 

Obrazy z różnych źródeł na jednym ekranie

Urządzenie przechwytuje obrazy pochodzące z różnych źródeł i pozwala na scentralizowane zarządzanie.

feature_en_all_gather_in_one

Kompaktowa konstrukcja

Niewielkie wymiary urządzenia ułatwiają zastosowanie go w istniejących systemach, może być bez problemu podwieszone pod sufitem, zamontowane w szafie rack czy konsoli naściennej.

feature_en_smallandcompactsize

Szybkie uruchomienie

Sygnał wideo pojawia się już po 4 sekundach od włączenia urządzenia. Dzięki temu możliwa jest natychmiastowa kontynuacja pracy, na przykład po odcięciu zasilania.

feature_en_shortstartuptime

Oszczędność czasu dzięki optymalizacji pracy

Położenie poszczególnych obrazów i rozmiar okna mogą być określane przez użytkownika i zapamiętane, do wykorzystania w przyszłości.

feature_en_commoninterface

Podłączenie do sieci

Interfejs sieciowy pozwala aplikacjom klienckim na automatyczne zarządzenie jednostką sterującą obrazem. Zmiany układu i informacje o statusie mogą być generowane bezpośrednio przez system RTG.

Obsługa lokalna lub zdalna

Edycja układu okien lub jego zmiana może być wykonana przy użyciu lokalnej klawiatury i myszy lub zdalnie, poprzez przeglądarkę. Najprostszym sposobem jest skorzystanie z konsoli CID1000P.

feature_en_localandremotecoontrol