Serwer do sieciowego zarządzania kontrolą jakości

Serwer do sieciowego zarządzania kontrolą jakości w szpitalach na całym świecie.

Bezproblemowe usługi hostingowe

Zamiast wydawać pieniądze na instalowanie w szpitalu własnego serwera do sieciowego zarządzania kontrolą jakości, wystarczy skorzystać z serwera zapewnianego przez EIZO. EIZO oferuje także specjalistyczne usługi serwisowe, które gwarantują niezawodną kontrolę jakości monitorów.

Oszczędź na serwerze

Dzięki usługom hostingowym RadiNET Pro nie musisz ponosić kosztów inwestycji w instalację serwera oraz bieżących kosztów jego utrzymania.

Bezpieczny dostęp

Oprogramowanie typu gateway gwarantuje bezpieczne połączenie internetowe z wewnętrzną siecią szpitala.

Powiadomienia o statusie monitorów

Gdy parametry ekranu monitora ulegną zmianie lub konieczna stanie się regulacja, administrator otrzyma powiadomienie pocztą email. Dzięki temu administratorzy zawsze mają aktualne informacje na temat statusu monitorów podłączonych do sieci.

Kontrola na odległość

Administratorzy mają dostęp do serwera kontroli jakości z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie – wystarczy im urządzenie mobilne połączone z Internetem. Dzięki temu mogą pracować zdalnie, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz usprawnia sam proces kontroli jakości. Przyjazny interfejs umożliwia prostą nawigację i wygodne wykonywanie operacji na ekranie dotykowym.

MobileAccessToRadiNETPro_s

Kompatybilność ze wszystkimi monitorami RadiForce

Wszystkie monitory EIZO z serii RadiForce obsługują połączenie z serwerem EIZO RadiNET Pro.