Oprogramowanie do sieciowego zarządzania kontrolą jakości

Pakiet oprogramowania RadiNET Pro umożliwia spójne zarządzanie kontrolą jakości wielu monitorów w systemach PACS, HIS i RIS szpitala. Odciąża to administratorów i pracowników serwisu IT, znacznie obniżając przy tym koszty związane z kontrolą jakości i utrzymaniem monitorów.

radiNET pro 1

img_002

Scentralizowane zarządzanie nawet 8 tys. monitorów naraz

RadiNET Pro pozwala centralnie zarządzać wszystkimi komputerami z zainstalowanym oprogramowaniem RadiCS przez wewnętrzną sieć sieć szpitala. Dzięki temu administratorzy mogą sprawdzić historię kontroli jakości lub zmienić ustawienia dla nawet 8 tysięcy monochromatycznych lub kolorowych monitorów podłączonych do tysiąca komputerów.

Natychmiastowe powiadomienia

RadiNET Pro informuje użytkownika o każdej zmianie jakości monitorów w sekcji „Status Monitora”. Można także ustawić wysyłanie natychmiastowych powiadomień bezpośrednio na skrzynkę pocztową administratora tak, aby mógł jak najszybciej zareagować.

Kontrola na odległość

Administratorzy mają dostęp do serwera kontroli jakości z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie – wystarczy im urządzenie mobilne połączone z Internetem. Dzięki temu mogą pracować zdalnie, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz usprawnia sam proces kontroli jakości. Przyjazny interfejs umożliwia prostą nawigację i wygodne wykonywanie operacji na ekranie dotykowym.

MobileAccessToRadiNETPro_s

Prosta w użyciu aplikacja internetowa

Prosta aplikacja internetowa daje łatwy dostęp do potrzebnych informacji. Administrator może szybko i sprawnie przeprowadzić kontrolę jakości monitora z dowolnego miejsca w szpitalu. W interfejsie użytkownika można zobaczyć widok drzewa, który przejrzyście pokazuje strukturę wszystkich podłączonych monitorów. Aplikacja obsługuje także różne rozdzielczości, co zwiększa elastyczność przy wyborze układu graficznego.

img_005

Zdalna kalibracja

Zadania kontroli jakości takie jak testowanie i kalibracja przy użyciu czujnika IFS (Integrated Front Sensor) lub czujnika Swing Sensor można wykonywać zdalnie. Dzięki temu przeprowadzenie kalibracji monitorów jest prostsze i mniej czasochłonne dla użytkowników i administratorów.

Inne funkcje:

  • Jednorazowe, zdalne wprowadzanie ustawień
  • Generowanie zbiorczego raportu
  • Prognoza wymiany monitorów
  • Pliki wyjściowe CSV
  • Zdalna aktualizacja oprogramowania RadiCS
  • Gwarancja bezpieczeństwa
  • Kompatybilność z monitorami innymi niż RadiForce