karty graficzne do monitorów ATC

Dwugłowicowe karty graficzne Raptor 4000 i 4000e obsługują cyfrowe i analogowe monitory ATC w rozdzielczościach do 2048 x 2048 i 2560 x 1440.

Obsługa wielu rozdzielczości

Rozdzielczości można skonfigurować za pomocą oprogramowania, a karty graficzne Raptor 4000 i 4000e mają dwa wyjścia DVI-I, które umożliwiają jednoczesne wyświetlanie obrazów na monitorach cyfrowych i analogowych. Mogą one jednocześnie obsługiwać monitor w rozdzielczości 2048 x 2048, np. Raptor SQ2804, oraz drugi monitor w rozdzielczości 2560 x 1440, np. FlexScan EV2736W. Opcjonalna konfiguracja analogowa może obsługiwać monitor Sony DDM CRT.

Długa żywotność

Podczas gdy większość dostępnych na rynku produktów z tej grupy działa tylko rok lub dwa, EIZO gwarantuje co najmniej 5 lat działania i 10 lat pomocy technicznej. Dla integratorów systemu, OEM-ów oraz centrów kontroli ruchu lotniczego oznacza to znaczne oszczędności wynikające z tego, że każda wymiana starych kart graficznych na nowe wymaga ponownego testowania konfiguracji.

Długoterminowa obsługa klienta

Stały dostęp do profesjonalnej, spersonalizowanej obsługi klienta jest równie ważny jak sama inwestycja w nowy sprzęt. EIZO nie ma sobie równych w zapewnianiu wsparcia technicznego swoim klientom. Oferuje pomoc dotyczącą rozwiązywania problemów technicznych, odpowiedzi na ogóle zapytania, aktualizacji oprogramowania i serwisowania sprzętu.

Kompleksowa obsługa sterowników

Karty graficzne Raptor 4000 i 4000e są kompatybilne ze sterownikami Solaris, Linux oraz Tru64 UNIX. Sterowniki te są produkowane wewnętrznie i gwarantują prostą instalację.

Maksymalna wydajność, minimalne zużycie

Karty Raptor mają 256 MB wbudowanej pamięci oraz funkcjonalnego menedżera pamięci, co gwarantuje doskonałą wydajność przy minimalnym zużyciu procesora. Umożliwiają także podział na warstwy przy użyciu kilku różnych metod, m.in. MOX (multiple overlay extension). Można je także skonfigurować do 24-bitowego trybu koloru pod kątem aplikacji do przeglądania obrazów w wysokiej rozdzielczości. Ponadto dostępne są tryby pozwalające na jednoczesne wyświetlanie obrazów 8 i 24-bitowych lub dwóch obrazów 8-bitowych.

Wsteczna kompatybilność

Karty Raptor są wstecznie kompatybilne ze swoimi poprzednikami, m.in. Raptor 2100T i Raptor 2500T-DL. Dzięki temu użytkownicy mogą nadal używać funkcjonalności, do których są przyzwyczajeni, korzystając jednocześnie z nowych funkcji.

System chłodzący z pasywnym radiatorem

Procesory kart graficznych muszą być należycie schłodzone przez cały czas pracy. Nie chodzi tu tylko o zapewnienie ich optymalnego funkcjonowania, ale co ważniejsze o zapobieżenie awarii. Podczas gdy większość kart graficznych polega na wentylatorach, które z czasem mogą się zużywać, karty Raptor korzystają z pasywnego radiatora. Jest on bardziej niezawodny, a także zmniejsza okres przestoju i wydatki związane z kontrolą i serwisowaniem wentylatorów.