jednokanałowe rozwiązanie do nagrywania obrazu wideo

Jednokanałowe rozwiązanie do bezpiecznego, bezstratnego nagrywania obrazu wideo.

Re/Vue Mini 2 nagrywa obraz i dźwięk w rozdzielczości do 2048 x 2160 i oferuje bezstratną kompresję o współczynniku do 30000:1.

Praktyczne zastosowanie

Re/Vue Mini 2 to nowa generacja rozwiązań do szyfrowania i nagrywania plików audio i wideo. Zaprojektowano ją specjalnie z myślą o nagrywaniu danych w środowiskach ATC, np. na potrzeby dochodzenia po wypadkach, szkoleń i symulacji czy badań i rozwoju. Algorytm kompresji został stworzony przez EIZO specjalnie dla aplikacji do złożonych obrazów, które wykazują niewielkie różnice między klatkami – takie obrazy są bowiem standardem w środowiskach ATC.

Wierne odtwarzanie danych

Re/Vue Mini 2 łączy się bezpośrednio z sygnałem wideo wysyłanym do monitora, co gwarantuje wierne odtwarzanie zaszyfrowanych i nagranych danych.

revue mini 2 pic

Niezależność od platformy i kart graficznych

Rozwiązanie Re/Vue Mini 2 jest całkowicie niezależne od systemu operacyjnego i oprogramowania monitora, dlatego nie wpływają na nie zmiany, jakie mogą się pojawić w systemie. Ponadto dane nagrane na jednym komputerze można z łatwością odtworzyć w dowolnym systemie Linux lub Windows.

Scentralizowana kontrola

Wszystkimi produktami z serii Re/Vue można zarządzać za pomocą zainstalowanej aplikacji o nazwie Lights Out Configuration 2 (LOC2), która zapewnia dostęp do funkcji konfiguracji i kontroli, Zarządzanie produktami z serii Re/Vue Mini jest też możliwe za pomocą interfejsu internetowego.  Wszystkie zmiany dokonane w tym interfejsie są dostępne jako w pełni udokumentowany interfejs SNMP, co ułatwia integrację z innymi rozwiązaniami do nagrywania. Korzystając z aplikacji LOC2 lub klienta internetowego można lokalnie zarządzać siecią Re/Vue przez LAN. Daje to pojedynczy punkt dostępu do całej sieci nagrywania i przesyłania obrazów wideo.

Bezstratne nagrywanie i kompresja

Autorska technologia kompresji stworzona przez EIZO została znacznie ulepszona od czasu pierwszej generacji Re/Vue Mini. Re/Vue Mini 2 może się poszczycić najbardziej zaawansowanymi algorytmami i gwarantuje jeszcze wyższy współczynnik kompresji – aż do 30000:1 – f zachowując przy tym bezstratne nagrywanie.

Ochrona w przypadku awarii

Re/Vue Mini 2 to połączenie ulepszonej technologii EIZO z zestawem zaawansowanych funkcji z poprzedniej generacji. Dwa dodatkowe wyjścia oraz dwa źródła zasilania zapewniają nieprzerwane działania w przypadku awarii sieci lub zasilania. Ponadto w czasie awarii sieci wewnętrzny dysk twardy zachowuje dane lokalnie do momentu, gdy sieć zostanie przywrócona.

ethernet

Funkcja Playback

Aplikacja Playback umożliwia jednoczesne odtwarzanie plików nagranych z Re/Vue Mini Duo oraz istniejących urządzeń Re/Vue Mini. Wśród dostępnych opcji odtwarzania są m.in. różne prędkości odtwarzania, odtwarzanie klatka po klatce, tryb zapętlenia oraz przybliżanie i oddalanie. W pełni udokumentowane API pozwala na odtwarzanie plików Re/Vue przy pomocy innych aplikacji.

revue player

Możliwość aktualizacji oprogramowania na miejscu

Wszystkie produkty z serii Re/Vue Mini dają możliwość aktualizacji oprogramowania na miejscu za pośrednictwem aplikacji LOC2. Pozwala to zmniejszyć czas przestoju i gwarantuje, że najnowsze ulepszenia i funkcje zostaną łatwo i szybko wdrożone przez lokalną sieć bez konieczności przemieszczania produktu.