dwukanałowe rozwiązanie do nagrywania obrazu wideo

Dwukanałowe nagrywanie obrazu wideo w bezstratnej kompresji dla monitora 8MP lub dwóch monitorów 4MP.

Re/Vue Mini Duo oferuje dwukanałowe, bezstratne nagrywanie obrazu i dźwięku dla rozdzielczości do 2048 × 2160 dla każdego kanału. Umożliwia jednoczesne nagrywanie lub przesyłanie danych z jednego monitora 8MP lub dwóch monitorów 4MP.

Wejście dwukanałowe

Dwukanałowe wejście Re/Vue Mini Duo umożliwia jednoczesne przesyłanie i nagrywanie danych z jednego monitora 8MP lub dwóch monitorów 4MP poprzez dwa złącza DVI-D.
dual channel

Bezstratne nagrywanie i kompresja

Bezstratne nagrywanie obrazu i dźwięku pozwala zachować jakość danych z oryginalnego źródła, a wysoki współczynnik kompresji (od 8000:1 do 30000:1) ogranicza zajmowane przez nie miejsce. Z kolei dzięki konfiguracji częstotliwości klatek użytkownik może wybrać odpowiednie proporcje między jakością obrazu a jego rozmiarem. To szczególnie przydatna funkcja w przypadku, gdy ilość dostępnego miejsca jest ograniczona.

losssless recording

Ochrona w przypadku awarii

Dwa wyjścia Ethernet i zewnętrzne źródła zasilania gwarantują nieprzerwane funkcjonowanie w przypadku zewnętrznej awarii sieci lub podłączonego źródła zasilania. Obraz wideo z każdego podłączonego wejścia można jednocześnie przesyłać przez wszystkie karty sieciowe Ethernet do niezależnych sieci lub pojedynczych lokalizacji w sieci, aby ograniczyć jej obciążenie. Jeśli połączenie sieciowe zostanie przerwane, dysk twardy zapisze dane lokalnie, aby zapobiec ich utracie.

ethernet

Bezpieczny rozgałęźnik wideo

Oba złącza wideo są wyposażone we wbudowany rozgałęźnik wideo, który gwarantuje, że podłączone monitory będą otrzymywały dane nawet w przypadku braku zasilania. Dzięki temu niepotrzebne są dodatkowe, zewnętrzne urządzenia służące do tego celu.

Scentralizowana kontrola

Urządzeniami Re/Vue Mini Duo i Re/Vue Mini można zarządzać za pomocą interfejsu internetowego z funkcjami konfiguracji oraz kontroli lub za pomocą Re/Vue Lights Out Configuration. Umożliwia to elastyczne zarządzanie systemem z jednej, centralnej lokalizacji. Ponadto zarządzanie SNMP gwarantuje łatwą integrację z innymi rozwiązaniami do nagrywania.

centralized control

Funkcja Playback

Aplikacja Playback umożliwia jednoczesne odtwarzanie plików nagranych z Re/Vue Mini Duo oraz istniejących urządzeń Re/Vue Mini. Wśród dostępnych opcji odtwarzania są m.in. różne prędkości odtwarzania, odtwarzanie klatka po klatce, tryb zapętlenia oraz przybliżanie i oddalanie. W pełni udokumentowane API pozwala na odtwarzanie plików Re/Vue przy pomocy innych aplikacji.

revue player

Niezależność od platformy i kart graficznych

Rozwiązanie Re/Vue Mini Duo jest całkowicie niezależne od systemu operacyjnego i oprogramowania monitora, dlatego nie wpływają na nie zmiany, jakie mogą się pojawić w systemie. Ponadto dane nagrane na jednym komputerze można z łatwością odtworzyć w dowolnym systemie Linux lub Windows.

Praktyczne zastosowanie

Re/Vue Mini Duo stworzono specjalnie z myślą o nagrywaniu i przesyłaniu złożonych obrazów używanych w aplikacjach ATC. Może służyć jako samodzielna nagrywarka lub integralna część szerszego rozwiązania na stanowisku pracy kontrolera ruchu lotniczego.