„Banalne niebanalnie” – warsztaty z Magdą Wasiczek

„Czyli kreatywna fotografia kwiatów (i nie tylko) w domowym zaciszu.”

Na wiosnę przyjdzie nam jeszcze poczekać, warto więc w domowym zaciszu spróbować swoich sił w fotografii kwiatów i korzystając z porad Magdy Wasiczek, Ambasador marki EIZO oraz dostępnych w domu rekwizytów wyczarować niebanalne obrazy.

Zapraszamy na całodniowe warsztaty, podczas których nasza Pani Ambasador podzieli się niektórymi ze swoich „patentów”. Dowiecie się, jak stworzyć domowe studio, jak w sposób kreatywny wykorzystywać przedmioty codziennego użytku, a wreszcie jak „dodać rumieńców” swoim pracom, pracując w programie do edycji.

W programie:

  • Powitanie i krótkie prezentacje uczestników.
  • Niedługa gawęda prowadzącej o jej podejściu do fotografii kwiatów.
  • Budowa domowego studio – od wersji „Economy” do „Business class”
  • Następnie: „Wywoływanie duchów”, „Puszczanie dymka”, „Kąpiele w mleku”
  • Na zakończenie „touch of perfect” czyli wykończeniówka w LR i PS.

Udział w warsztatach jest odpłatny, cena obejmuje 6-godzinne warsztaty fotograficzne i edycyjne w kilkuosobowej grupie oraz przerwy kawowe.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić znajdujący się na dole strony formularz. Gwarancją udziału jest dokonanie pełnej płatności (informacje na ten temat otrzymacie w wiadomości e-mail). Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy powinni zabrać ze sobą swój aparat i obiektywy, z których korzystają oraz komputer z zainstalowanym programem Photoshop. Do dyspozycji uczestników będą monitory graficzne EIZO i tablety WACOM.

 

Magda w swoim „naturalnym” środowisku

O prowadzącej:

Magdalena Wasiczek – rocznik 1973, absolwentka Filologii Ukraińskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Swoje zainteresowania artystyczne realizuje w zakresie fotografii przyrodniczej, makrofotografii i tworzenia oryginalnych obrazów świata przyrody. W tym obszarze wypracowała własny poetycki i majestatyczny styl.

W krótkim czasie stała się wpływową postacią, promując nowe trendy w fotografii makro. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą (Wielka Brytania, Rosja, Niemcy, Australia, Francja, Iran).

Magda zdobyła światowe uznanie i zdobyła wiele nagród w konkursach fotograficznych w kraju i za granicą, w tym w konkursach pod patronatem międzynarodowych organizacji takich jak FIAP i PSA. Jest pierwszą osobą, która dwukrotnie zdobyła nagrodę International Garden Photographer of the Year, w 2012 i 2015 roku. Od marca 2018 r. jest członkiem programu EIZO ColorEdge Ambassador Program.

Prace Magdy możecie oglądać na stronie: www.magdawasiczek.pl  

 

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić poniższy formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Akceptuję regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych). Dysponuję prawem wglądu do swoich danych, poprawiania ich lub usunięcia. Udostępniam je dobrowolnie.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o nowościach i wydarzeniach z udziałem marki EIZO