Dział wideo

Baza wiedzy

Funckcja EcoView Sense Czujnik obecności EcoView Sense wykrywa, kiedy użytkownik odchodzi od biurka i automatycznie przełącza monitor w tryb oszczędzania energii, a z chwilą powrotu użytkownika, ponownie go włącza. Działa on również w konfiguracjach wielomonitorowych, więc wszystkie monitory będą włączone po powrocie pracownika na stanowisko.
Jak korzystać z funkcji Auto EcoView w monitorach EIZO? Jak ustawić czujnik Auto EcoView, aby zapewnić optymalną ochronę oczu? Sensor Auto EcoView wykrywa zmiany oświetlenia w otoczeniu, które występują w ciągu dnia i automatycznie dostosowuje jasność ekranu minimalizując w ten sposób zmęczenie oczu i obniżając zużycie energii.
Funkcja EcoView Index Funkcja EcoView Index wyświetla poziom oszczędzania energii w korelacji z jasnością monitora, aby uświadamiać i zachęcać ludzi do ochrony środowiska podczas pracy. Gdy indeks EcoView jest w pełni podświetlony, monitor działa optymalnie, jeśli chodzi o pobór energii.
Funkcja Auto EcoView Czujnik Auto EcoView wykrywa zmiany oświetlenia w otoczeniu, które występują w ciągu dnia i automatycznie dostosowuje jasność ekranu minimalizując w ten sposób zmęczenie oczu i obniżając zużycie energii.
Seria monitorów FlexScan EcoView Seria monitorów EIZO FlexScan EcoView została stworzona z myślą o zastosowaniach biznesowych. Wzrost komfortu pracy oraz obniżenie kosztów zużycia energii to dwa podstawowe cele jakie towarzyszyły inżynierom EIZO podczas projektowania tej serii.