Informacje o funkcjach monitorów EIZO

Baza wiedzy

Integracja rozwiązań IP z systemami VMS EIZO współpracuje z czołowymi dostawcami w branży nadzoru wizyjnego, aby zapewnić kompatybilność swoich rozwiązań z różnymi systemami VMS.
Czym jest monitor IP? Rozwiązania IP od EIZO pozwalają oszczędzić czas i pieniądze, umożliwiając m.in. programowanie reakcji oraz całkowitą integrację z systemami VMS.
EIZO FlexScan EV2795: recenzja od A do Z Jeden kabel, dwa monitory, trzy komputery. Zobacz, jak FlexScan EV2795 odmienił domowe biuro Satoshiego Hinumy.
3 powody, aby wybrać monitor EIZO do domowego biura Popularność pracy zdalnej ciągle rośnie. Poznaj trzy powody, dla których warto wyposażyć swoje domowe biuro w monitor EIZO.
Przewodnik po połączeniach szeregowych Dowiedz się, czym są połączenia szeregowe, jak je skonfigurować i jakie urządzenia są z nimi kompatybilne.
Kompatybilność monitora FlexScan EV2495 z połączeniami szeregowymi Informacje dotyczące kompatybilności monitora FlexScan EV2495 z połączeniami szeregowymi (funkcja daisy chain).
Komfortowy odczyt badań z technologią Work-and-Flow Przeznaczona dla radiologów technologia Work-and-Flow usprawnia proces diagnostyczny i ogranicza zmęczenie wzroku podczas pracy z monitorem.
Zaawansowana stabilizacja obrazu w monitorach ColorEdge Dowiedz się, na czym polega stabilizacja obrazu i czemu jest niezbędna w monitorach LCD do zastosowań graficznych.
Zalety technologii Hybrid Gamma PXL Zobacz, jak stosowana w monitorach medycznych EIZO funkcja Hybrid Gamma PXL ułatwia diagnozę kolorowych i monochromatycznych obrazów z różnych badań.
Konfigurujesz wielomonitorowe stanowisko do oceny badań? Postaw na połączenia szeregowe Dowiedz się, jakie zalety daje wprowadzenie połączeń szeregowych na wielomonitorowych stanowiskach do oceny badań.
Antyodblaskowa powłoka AR dla monitorów medycznych W przeciwieństwie do popularnej powłoki AG, powłoka AR od EIZO zapobiega utracie ostrości i blaknięciu czerni w monitorach LCD, zapewniając wyraźne wyświetlanie obrazów medycznych.
Inteligentna regulacja niebieskiego światła Dowiedz się, jak inteligentne funkcje monitorów z serii FlexScan dopasowują poziom niebieskiego światła w zależności od pory dnia.
Technologia EIZO Optical Bonding EIZO posiada własną linię produkcyjną umożliwiającą sklejanie warstw optycznych – metodę gwarantującą lepszą widoczność obrazów na ekranie oraz większą wytrzymałość i niezawodność monitorów LCD.
Kontrola równomierności podświetlenia i koloru (DUE)

Równomierne rozprowadzenie koloru i podświetlenia jest tym trudniejsze, im większa jest matryca. Wynika to z konstrukcji monitora LCD – świetlówki umieszczone są na krawędziach matrycy, a w nielicznych konstrukcjach bezpośrednio za matrycą.