Wybór monitora do konkretnych zastosowań

Baza wiedzy

Monitor do grafiki – jak dokonać optymalnego wyboru?

Dokonując zakupu pewnych rzeczy, każdy stara się zdobyć jak najwięcej informacji, które pomogą mu w dokonaniu najlepszego wyboru. Dotyczy to w szczególności produktów, wymagających dużych nakładów finansowych oraz takich, które mają nam służyć długo i niezawodnie. 

Wybór monitora do teleradiologii Radiolog nie musi być już fizycznie obecny w szpitalu, by wykonywać swoją pracę. Stanowisko teleradiologiczne podlega jednak tym samym przepisom, co tradycyjne. Czym kierować się przy wyborze monitora do teleradiologii? Podpowiadamy.
Wybór monitora do fotografii

Efekt pracy grafika nie zawsze będzie widoczny lub będzie się różnił od finalnego wydruku ze względu na złą jakość wykorzystywanego przy edycji monitora lub nieodpowiednią jego regulację. 

Monitor do zastosowań biurowych – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

W tym artykule znajdziecie szereg przydatnych informacji, na jakie rzeczy i funkcje zwrócić uwagę dokonując wyboru monitora do szeroko pojętych zastosowań biurowych.

5 wskazówek dla amatorów fotografii: Q&A z ambasadorami EIZO ColorEdge Zapytaliśmy czterech ambasadorów ColorEdge o rady, jakie mogą oferować pasjonatom amatorsko zajmującym się fotografią. Zobacz, co nam odpowiedzieli.
Dlaczego warto stosować endoskopowe i chirurgiczne monitory 4K: trzy argumenty Monitory w rozdzielczości 4K stają się coraz bardziej popularne. Zobacz, jakie korzyści mogą przynieść na sali operacyjnej, używane w połączeniu z kamerami 4K, a nawet zwykłymi kamerami full HD.
Kompleksowa oferta rozwiązań EIZO do zastosowań medycznych Poznaj szeroką ofertę medyczną EIZO - od monitorów chirurgicznych, diagnostycznych, mammograficznych i poglądowych po oprogramowanie zarządzające i urządzenia peryferyjne.
Wybierasz monitor graficzny? Sprawdź, jakie ma certyfikaty Przegląd najważniejszych międzynarodowych certyfikatów przyznawanych monitorom graficznym.
Monitor do zastosowań domowych – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Katalogowanie i edycja zdjęć połączona z ich wydrukiem, edycja filmów wideo, edycja grafiki, projektowanie, czy chociażby gry na poziomie bardziej zaawansowanym - monitor do zastosowań domowych musi być rozwiązaniem wszechstronnym o wysokich parametrach technicznych.