Edycja portretu od A do Z

Zapraszamy na warsztaty „Edycja portretu od A do Z”, które poprowadzi Jakub Kaźmierczyk. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną metody postprodukcji zdjęć portretowych z wykorzystaniem oprogramowania Capture One i Photoshop. Warsztaty organizowane są podczas festiwalu WejFestFoto.

Warsztaty przeprowadzone będą dla grupy 20 osób – ilość miejsc ograniczona. Warunkiem jest rejestracja w poniższym formularzu.

Do dyspozycji uczestników będzie specjalista i sprzęt z firmy – Partnerów warsztatów, m.in. aparaty i optyka firmy Olympus, monitory fotograficzne EIZO oraz tablety graficzne Wacom.

Warsztaty poprowadzi Jakub Kaźmierczyk – fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię. Twierdzi, że fotografia to najlepsze, czym można się zająć – w końcu łączy się pasję z pracą. Ambasador firmy Olympus i influencer WD

 

Termin: 8 czerwca
Miejsce: Wejherowskie Centrum Kultury / Filharmonia Kaszubska ul. Sobieskiego 255 84-200 Wejherowo, woj. pomorskie

 

Brak Miejsc !

Zapisy tylko na listę rezerwową.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Akceptuję regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych). Dysponuję prawem wglądu do swoich danych, poprawiania ich lub usunięcia. Udostępniam je dobrowolnie.