EIZO rozszerza portfolio paneli na sale operacyjne z serii CuratOR o nowe rozwiązania

Opublikowano: 17 października, 2016

EIZO GmbH poinformowało o wprowadzeniu do oferty nowych paneli na sale operacyjne  z serii CuratOR. Do dotychczasowych modeli dołączyły urządzenia o nowych rozmiarach, panele dotykowe oraz monitor wielkoekranowy o rozdzielczości 8 MP.

press_picture_surgicalpanelNowe modele EIZO CuratOR powstały w odpowiedzi na liczne zapytania klientów poszukujących rozwiązań spoza dostępnych standardowo w linii CuratOR. Nowe rozwiązania oparte są na sprawdzonych monitorach EIZO, umożliwiają kontrolę i zarządzanie sygnałem wideo z centralnej stacji medycznej, znajdującej się na sali operacyjnej.

Dostępne będą następujące standardowe modele z ekranami nowej wielkości:

  • SP1-42: Panel na sale operacyjne z wbudowanym 42” ekranem mający pośredni rozmiar spośród już dostępnych modeli (24” i 46”). Może być wykorzystany jako stacja robocza dla personelu pielęgniarskiego na sali operacyjnej lub do przeglądania obrazów medycznych.
  • SP1-55: Model ten ma 55” wielkoformatowy monitor do podglądu obrazów medycznych, dostępny z ekranem o rozdzielczości FHD (Full HD) lub z 8 MP matrycą (SP1-554K).
  • SP2-24: Panel na sale operacyjne z wbudowanymi dwoma monitorami wielkości 24” może pełnić rolę stacji do podglądu zdjęć, a równocześnie służyć do wyświetlania dokumentacji.

Opcjonalnie klienci mogą wybierać spośród rozwiązań z ekranem dotykowym. Modele te mają ekran pojemnościowy, który można łatwo czyścić i na którym można pracować w rękawiczkach stosowanych na bloku operacyjnym.:

  • SP1-24T: Panel na sale operacyjne z wbudowanym 24” ekranem dotykowym, który może być wykorzystany jako stacja robocza dla personelu pielęgniarskiego.
  • SP1-46T: Panel na sale operacyjne z wbudowanym 46” ekranem dotykowym do podglądu obrazów diagnostycznych.
  • SP2-24T-49: Panel na sale operacyjne z 24” ekranem dotykowym i wbudowanym 49” monitorem służącym do podglądu badań diagnostycznych i dokumentacji medycznej.

Oprócz standardowych modeli, wyszczególnionych powyżej, dostępny  jest szeroki wachlarz innych nietypowych konfiguracji. Ilość i rozmiar monitorów, materiał, kolor, zintegrowane akcesoria, interfejsy, a wreszcie komputer PC i jego komponenty mogą być dobierane indywidualnie przez klienta, zgodnie z jego potrzebami i oczekiwaniami. Dodatkowo z poziomu paneli można obsługiwać autorskie oprogramowanie EIZO do integracji sal operacyjnych, CuratOR Caliop.

Nowe panele CuratOR Surgical będzie można zobaczyć podczas targów Medica w Düsseldorfie W dniach 14-17 listopada zapraszamy na stoisko EIZO (Hall 10, stoisko H41).