DuraVision FDF2305W

Monitor LCD 23" (58 cm)

UWAGA: TEN MONITOR NIE JEST JUŻ PRODUKOWANY

Monitor full HD z technologią poprawy widoczności obrazu, przeznaczony do zastosowań w monitoringu.

Wyraźne, dokładne wyświetlanie obrazów


2 wejścia HDMI

Monitor DuraVision FDF2305W wyposażono w cyfrowe wejście DVI-D 24 pin oraz analogowe wejście D-Sub mini 15 pin, a także w dwa wejścia HDMI obsługujące sygnały PC i AV. Możliwe jest również połączenie monitora z kamerą wideo, nagrywarką i innymi urządzeniami audio i wideo.

DuraVision FDF2305W

Panel LCD w rozdzielczości full HD (1920 x 1080)

Monitor wyświetla obrazy piksel po pikselu w jakości full HD na całym ekranie. Obrazy zarejestrowany przy pomocy kamer full HD odtwarzane są ze wszystkimi szczegółami.

Wyraźny obraz dzięki funkcji Smart Resolution

Opatentowana przez EIZO technologia wysokiej rozdzielczości o nazwie Smart Resolution analizuje wyświetlane obrazy pod kątem rozmycia i szumów. Działa w ten sposób, że szum nie jest zbyt wyraźny, a rozmyte partie obrazu zostają wyostrzone. W przypadku wyświetlania danych z dużą głębią obrazu, Smart Resolution silniej wyostrza pierwszy plan, aby wiernie odwzorować rzeczywistą ostrość obrazu.

Predefiniowane tryby pracy

Monitor FDF2305W oferuje trzy predefiniowane tryby pracy: sRGB, Day i Night. Tryby Day i Night zostały ustawione w taki sposób, aby odpowiadały monochromatycznym trybom Day i Night używanym w kamerach cyfrowych. Przełączanie między trybami odbywa się za pomocą pojedynczego guzika na dołączonym do monitora pilocie.

Dobra widoczność ciemnych obszarów dzięki funkcji Smart Insight

Funkcja Smart Insight automatycznie wykrywa słabo widoczne obszary i dopasowuje poziom jasności każdego piksela tak, aby odtworzyć obraz z realistyczną głębią. Dzięki tej funkcji kształty, które do tej pory ciężko było zobaczyć na cyfrowych obrazach, stają się widoczne.

Mniej odblasków

Matowy panel rozprasza odbijające się od ekranu światło, które powoduje gorsze widzenie obrazu i zmęczeniu oczu.

non_glare_pl

Płynne odtwarzanie ruchomych obrazów

Monitor wyposażony jest w układ Overdrive, który zmniejsza czas reakcji matrycy (szarość do szarości). Pozwala to ograniczyć smużenie i rozmycie, zapewniając tym samym płynność i ostrość odtwarzanym filmom.

fs_overdrive

Funkcja ContrastEnhancer

Funkcja ContrastEnhancer kontroluje podświetlenie LED podczas wyświetlania obrazu wideo. Ma współczynnik kontrastu 5000:1, który pozwala na odtwarzanie ciemnych, realistycznych czerni i zapewnia wyraźne wyświetlanie obrazu przy zwiększonym kontraście.

Płynne gradacje

Monitor konwertuje 8-bitowy sygnał wejściowy z komputera PC na sygnał 14-bitowy. Następnie wybiera najlepsze kolory korzystając z korekcji krzywej gamma z 14-bitową tabelą LUT i przekonwertowuje dane z powrotem do postaci 8-bitowej, wyświetlając płynne gradacje.

gamma_05

Wygodna obsługa komputera


Automatyczna regulacja poziomu jasności

Umieszczony z przodu monitora czujnik Auto EcoView wykrywa występujące w ciągu dnia zmiany oświetlenia w otoczeniu i automatycznie dostosowuje jasność ekranu, dzięki czemu nigdy nie jest on zbyt jasny lub zbyt ciemny. Zapobiega to zmęczeniu oczu i redukuje zużycie energii.

auto_ecoview

Podświetlenie LED

Podświetlenie LED pozwala na ustawienie poziomu jasności zaledwie 3 cd/m2, co umożliwia pracę na monitorze w ciemnych pomieszczeniach lub w środowiskach, które cechują gwałtowne zmiany oświetlenia. 

Kompaktowy pilot

Do monitora dołączony jest wygodny ppilotilot, który umożliwia bezpośrednią zmianę ustawień sygnału wejściowego, dźwięku, rozmiaru ekranu, trybu koloru itp.

 

Instalacja bez stopki

Stopka modelu FDF2305W może być w prosty sposób odłączona, aby umożliwić instalację monitora na ścianie w standardzie VESA.

dimensions

 

Kolor obudowyCzarny
MatrycaTN
Przekątna23" / 58 cm (584 mm)
Naturalna rozdzielczość1920 x 1080
Rozmiar wyświetlanego obrazu (W x S)509,7 x 286,7 mm
Rozmiar piksela0,2655 x 0,2655 mm
Liczba kolorów16,7 milionów
Kąty widzenia (pionowo / poziomo)170°, 160°
Rodzaj podświetleniaLED
Jasność250 cd/m²
Kontrast1000:1 (5000:1 z funkcją ContrastEnhancer)
Czas reakcji (typowy)10 ms (Black-White-Black)
Sygnał wideo
Wejścia sygnałowePC: DVI-D 24 pin (z HDCP), D-Sub mini 15 pin PC / AV: HDMI x 2
Cyfrowa częstotliwość odświeżaniaHDMI: 15 - 68 kHz / 49 - 61 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz), DVI: 31 - 68 kHz, 59 - 61 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz)
Analogowa częstotliwość odświeżaniaPC: 31 - 81 kHz, 55 - 76 Hz
AV: -
Audio
Głośniki0,5 W + 0,5 W (stereo)
WejściaPC: 3.5 mm stereo jack x 1 PC / AV: HDMI x 2
Wyjścia3,5 mm stereo jack, 3,5 mm headphone jack
Regulacja dźwiękuGłośność, Wyciszenie, Poziom dźwięku, Źródło (HDMI)
Zasilanie
ZasilaczAC 100 - 120 V / 200 - 240 V, 50 / 60 Hz
Maksymalny pobór mocy37 W
Typowy pobór mocy18 W
W trybie oszczędzania energiiPoniżej 0,4 W
Zarządzanie energiąDVI DMPM, VESA DPM
Dodatkowe funkcje
Auto EcoView / BrightRegulatorTak
Predefiniowane tryby pracyDay, Night, sRGB
Języki na wyświetlaczu OSDangielski, niemiecki, francuski, włoski, japoński, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński tradycyjny
InneRegulacja koloru (jasność, poziom czerni, kontrast, nasycenie, odcień, gamma, temperatura, wzmocnienie, ContrastEnhancer, Smart Insight, Smart Resolution, Smart Detection, Skin Tone Enhancer, Text Enhancer)
inne: informacje o produkcie (nazwa, numer seryjny, rozdzielczość, czas działania itp.), przestrzeń kolorów HDMI, blokada ustawień, blokada DDC/CI, kontrolka zasilania, reset.
Specyfikacja fizyczna
Rozmiar (szer x wys x gł)545 x 390 - 450 x 200 mm
Rozmiar bez stopki (szer x wys x gł)545 x 348,5 x 54 mm
Waga5,2 kg
Waga bez stopki3,9 kg
Regulacja wysokości60 mm
Pochylenie25° góra, 0° dół
Obrót172° prawo, 172° lewo
Wymagania środowiskowe
Temperatura5 - 35 °C
Wilgotność20 - 80 %
Certyfikaty i standardyCB, CE, cTUVus, FCC-B, Canadian ICES-003-B, TUV/S, VCCI-B, CCC, RCM, RoHS, WEEE, China RoHS
Dołączone akcesoriaKabel zasilający, kable sygnałowe (DVI-D - DVI-D, HDMI - HDMI), pilot z baterią, śruby do montażu, podręcznik instalacji, płyta CD-ROM z instrukcją obsługi w formacie PDF.
Gwarancja2 lata

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/alstor/domains/eizo.pl/public_html/wp-content/themes/eizo/functions.php on line 369
DokumentJęzykRozmiarPobieranie

Akcesoria, które można dokupić do monitora:

EIZO ScreenCleaner
Zestaw do czyszczenia ekranu EIZO ScreenCleaner.