DuraVision FDF4627W-IP

Monitor 46" do monitoringu

Monitor z dużym ekranem o przekątnej 46", wyposażony w technologię dekodowania IP i umożliwiający podłączenie wielu kamer.

Wbudowany dekoder IP

DuraVision FDF4627W-IP korzysta z technologii dekodującej, dzięki której obrazy wyświetlane są bez żadnych opóźnień ani przekłamań. Eliminuje to potrzebę zakupu osobnego, zewnętrznego dekodera.

Instalacja w standardzie VESA z możliwością pracy bez komputera

Monitor DuraVision FDF4627W-IP może działać bez połączenia z komputerem, co pozwala zamontować go w standardzie VESA na ścianie lub pod sufitem. Zmniejsza to ilość czasu, pieniędzy i wysiłku, jaką trzeba by było włożyć w rozmieszczenie monitorów, a także znacznie upraszcza zarządzanie kablami.

Zarządzanie obrazem na dużym ekranie

Na 46-calowym ekranie monitora można wyświetlać obrazy z maksymalnie 16 różnych kamer IP podłączonych kablem LAN. Obrazy wyświetlane są w czasie rzeczywistym, tak aby operator mógł błyskawicznie ocenić sytuację.

Efficient Video Management on a Large Screen

Dobra widoczność ciemnych obszarów dzięki funkcji Smart Insight

Funkcja Smart Insight automatycznie wykrywa słabo widoczne obszary i dopasowuje poziom jasności każdego piksela tak, aby odtworzyć obraz z realistyczną głębią. Dzięki tej funkcji kształty, które do tej pory ciężko było zobaczyć na cyfrowych obrazach stają się widoczne.

smart_insight

Integracja z lokalnym systemem VMS

Interfejs web API pozwala na wygodną integrację z lokalnym systemem zarządzania wideo (VMS). Dzięki temu operator może zaprogramować monitor tak, aby automatycznie reagował na konkretne zdarzenia lub regulował ustawienia na podstawie ustalonego wcześniej harmonogramu.
vms.jpg

Optymalne ustawienia kamer

Ustawienia funkcji Smart Insight oraz Smart Resolution można zdefiniować osobno dla maksymalnie 4 podłączonych kamer, bez względu na wybrany układ obrazu. Jest to przydatne zwłaszcza w przypadku, gdy kilka kamer monitoruje inaczej oświetlone obszary.

Predefiniowane tryby pracy

DuraVision FDF4627W-IP oferuje predefiniowane tryby pracy Day i Night, ustawione w taki sposób, aby poprawnie wyświetlać obrazy w różnych warunkach oświetleniowych w ciągu dnia. Przełączanie między trybami odbywa się za pomocą dołączonego do monitora pilota.

Płynne gradacje

Monitor konwertuje 8-bitowy sygnał wejściowy do sygnału 10-bitowego. Następnie wybiera optymalne kolory korzystając z 10-bitowej tabeli LUT, po czym przekonwertowuje dane z powrotem do postaci 8-bitowej, wyświetlając płynne gradacje. Przydaje się to zwłaszcza przy próbie identyfikacji trudnych do rozróżnienia ludzi i obiektów.

konwersja

Łatwa regulacja ustawień

Układ obrazu i ustawienia podłączonych kamer IP można dopasować ręcznie za pomocą wygodnego pilota dołączonego do monitora lub za pomocą przyjaznego w obsłudze interfejsu użytkownika.

regulacja kamery

układy obrazu

 

Obsługa ONVIF

DuraVision FDF4627W-IP obsługuje kamery IP zgodne ze specyfikacją ONVIF Profile S, co zapewnia różnorodne możliwości instalacji i współpracę z szerokim zakresem produktów.

onvif_logo.jpg

 

Wyraźny obraz dzięki funkcji Smart Resolution

Autorska technologia Smart Resolution analizuje wyświetlane obrazy i poprawia je w taki sposób, że szum staje się mniej widoczny, a rozmyte partie obrazu zostają wyostrzone. W przypadku wyświetlania obrazu z dużą głębią Smart Resolution silniej wyostrza pierwszy plan, aby wiernie odwzorować rzeczywistą ostrość.

smart_resolution

Doskonała widoczność ekranu

Dzięki wysokiemu poziomowi jasności (700 cd/m2) oraz kontrastu (4000:1) obrazy wyświetlane na ekranie są dobrze widoczne nawet w ciągle zmieniających się warunkach oświetleniowych.

Redukcja szumu

Monitor umożliwia redukcję szumu blokowego, będącego efektem kompresji wideo.

Obraz bez migotania

Monitor wyposażono w podświetlenie LED, które reguluje poziom jasności i ogranicza migotanie obrazu. Pomaga to zmniejszyć zmęczenie oczu przy długim patrzeniu na ekran.

Szerokie kąty widzenia

DuraVision FDF4627W-IP wyposażono w antyodblaskowy panel VA z szerokimi kątami widzenia, które zapewniają minimalną zmianę kolorów i kontrastu bez względu na to, pod jakim kątem użytkownik patrzy na ekran. Dzięki temu możliwe jest wierne odwzorowanie kolorów i dobra widoczność obrazu na całej powierzchni ekranu, łącznie z rogami.

kąty_widzenia

Wbudowany zasilacz

Model FDF4627W-IP ma wbudowany zasilacz, który umożliwia podłączenie monitora przy pomocy jednego kabla.

2-letnia gwarancja w trybie pracy 24/7

DuraVision FDF4627W-IP objęty jest 2-letnią gwarancją producenta uwzględniającą nieprzerwany czas pracy.

 

Kolor obudowyCzarny
MatrycaVA
Przekątna46,0" / 116,8 cm
Naturalna rozdzielczość1920 x 1080
Rozmiar wyświetlanego obrazu (W x S)1018,1 x 572,7 mm
Rozmiar piksela0,530 x 0,530 mm
Liczba kolorów16,77 miliona
Kąty widzenia (pionowo / poziomo)178°, 178°
Rodzaj podświetleniaLED
Jasność700 cd/m²
Kontrast4000:1
Czas reakcji (typowy)6,5 ms (Gray to gray)
Sygnał wideo
Wejścia sygnałoweKamera IP: RJ-45 Komputer PC : HDMI x 1
Cyfrowa częstotliwość odświeżaniaHDMI: 31 - 68 kHz / 49 - 61 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz)
USB
Funkcje2 gniazda USB typu A
Standard2.0
Zasilanie
ZasilaczAC 100 - 120 V/ AC 200 - 240 V, 50 / 60 Hz
Maksymalny pobór mocy110 W
Dodatkowe funkcje
Predefiniowane tryby pracyDay, Night
Języki na wyświetlaczu OSDangielski, niemiecki, japoński
InneRegulacja jasności, Smart Insight, Smart Resolution, redukcja szumu, regulacja kamery (jasność, preset, ostrość, zbliżenie, oddalenie, nachylenie), data i godzina, ustawienia sieciowe, układ obrazu (1/4/9/16/8), automatyczne wyszukiwanie kamer, rejestracja ręczna kamery, przestrzeń barwna HDMI, blokada klawiszy, kontrolka zasilania, pełny reset ustawień
Specyfikacja fizyczna
Rozmiar bez stopki (szer x wys x gł)1067×622,5×80,4 mm
Waga bez stopki20 kg
Wymagania środowiskowe
Temperatura0 - 40 °C
Wilgotność20 - 80 %
Certyfikaty i standardyCB, CE, UL/cUL, FCC-A, Canadian ICES-003-A, VCCI-A, CCC, RoHS, WEEE, China RoHS
Dołączone akcesoriaInstrukcja instalacji, pilot sterujący z baterią
Gwarancja2 lata

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/alstor/domains/eizo.pl/public_html/wp-content/themes/eizo/functions.php on line 369
DokumentJęzykRozmiarPobieranie

Akcesoria, które można dokupić do monitora:

EIZO ScreenCleaner
Zestaw do czyszczenia ekranu EIZO ScreenCleaner.