DuraVision FDS1901

Monitor LCD z matrycą 19" (48 cm)

UWAGA: TEN MONITOR NIE JEST JUŻ PRODUKOWANY

DuraVision FDS1901 to 19" monitor stworzony z myślą o zastosowaniach w monitoringu. Urządzenie posiada analogowe wejście D-sub do podłączenia komputera PC oraz wejścia Composite (BNC) obsługujące sygnał video w standardach NTSC, PAL i SECAM.

Specjalistyczne rozwiązania z gwarantowanym terminem dostawy i profesjonalnym wsparciem technicznym

Wszystkie monitory EIZO są projektowane, produkowane i testowane w fabryce w Japonii. Zapewnia to dostosowanie rozwiązań do konkretnych potrzeb odbiorców, zwłaszcza w przypadku specjalistycznych zastosowań. Dodatkowo firma Eizo gwarantuje swoim odbiorcom terminowe dostawy oraz wsparcie techniczne.

Wejścia PC i AV

Monitor  posiada analogowe wejście D-sub do podłączenia komputera PC oraz wejścia Composite (BNC) obsługujące sygnały wideo w standardach NTSC, PAL i SECAM, umożliwiające podłączenie np.: kamer przemysłowych. W celu zredukowania zakłóceń wejście Composite posiada 3-wymiarowy obwód separujący sygnał Y/C dla NTSC, który oddziela informacje o jasności (Y) od informacji o kolorze (C).

Wyświetlanie w trybie Underscan i Normal

Obraz można wyświetla w dwóch trybach – Underscan i Normal. W trybie Underscan widoczne jest 100% obrazu, nadaje się on do wyświetlania video. W trybie Normal widać około 95% obrazu, dzięki czemu eliminowane są nieistotne dane zawarte w sygnale TV, które czasami pojawiają się przy krawędziach ekranu.

Gwarancja 2 lata w trybie pracy 24/7

Model FDS1901 posiada 2-letnią gwarancję uwzględniającą nieprzerwany czas pracy.

Możliwość dowolnego ustawienia panelu

Ekran można ustawić w dowolnej pozycji, regulując wysokość w zakresie 100 mm, obracając w płaszczyźnie pionowej o 30° i poziomej o 70°. Możliwa jest również praca w pozycji portretowej. Zgodność ze standardami VESA oznacza, iż po zdjęciu panelu ze stopki, można go umieścić na ramieniu czy zamontować na ścianie.

Żywe kolory, nawet gdy monitor znajduje się powyżej linii wzroku

Gdy patrzymy na monitor pod kątem, nasycenie kolorów zmienia się – im większy kąt, tym gorsza jakość kolorów. W miejscach, gdzie monitory umieszczane są ponad stanowiskami użytkowników, funkcja Up View zminimalizuje utratę nasycenia kolorów.

Trzy predefiniowane tryby pracy

Użytkownik może wybrać jeden z trzech trybów pracy, najbardziej odpowiednich do danych warunków oświetleniowych. Tryby Light i Dark są idealne odpowiednio do jasnych lub ciemnych pomieszczeń. Natomiast Dynamic podbija kontrast w obrębie ciemnych tonów, dzięki temu nawet drobne detale będą dobrze widoczne w niedoświetlonych pomieszczeniach.

Pilot zdalnego sterowania

Wraz z monitorem dostarczany jest pilot zdalnego sterowania. Korzystając z niego można włączyć/wyłączyć urządzenie, poruszać się w menu OSD, regulować głośność i przełączać tryby wyświetlania.

Kolor obudowyCzarny, Szary
MatrycaTN
Przekątna19" / 48 cm (481 mm diagonal)
Naturalna rozdzielczość1280 x 1024 (5:4)
Rozmiar wyświetlanego obrazu (W x S)376 x 301 mm
Rozmiar piksela0.294 x 0.294 mm
Liczba odcieni szarości256 odcieni (z palety 1021)
Liczba kolorów16.77 milionów z palety 1.06 miliarda
Kąty widzenia (pionowo / poziomo)170°, 170°
Jasność 400 cd/m²
Kontrast1000:1
Czas reakcji (typowy)5 ms (czarny-biały-czarny)
Sygnał wideo
Wejścia sygnałowePC: D-Sub mini 15 pin x 1 AV: BNC (Composite) x 1
Analogowa częstotliwość odświeżania24.8 - 74.8 kHz, 56.2 - 75.1 Hz
Audio
Głośniki0.3 W + 0.3 W
Wejścia3.5 RCA x 1
Zasilanie
ZasilaczAC 100 - 120 V / 200 - 240 V, 50 / 60 Hz
Maksymalny pobór mocy49 W
W trybie oszczędzania energiiMniej niż 8W
Dodatkowe funkcje
InnePC: ustawienia kolorów (jasność, kontrast, ostrość, temperatura), podświetlenie, DPMS, ustawienia menu OSD, tabela gamma, skanowanie źródła, analogowa kalibracja RGB, reset kalibracji, apekt video, język, reset do ustawień fabrycznych, plansza testowa.
AV: ustawienia kolorów (jasność, kontrast, ostrość, temperatura, odcień), podświetlenie, DPMS, ustawienia menu OSD, tabela gamma, skanowanie źródła, apekt video, język, reset do ustawień fabrycznych, plansza testowa.
Specyfikacja fizyczna
Rozmiar (szer x wys x gł)405 x 406.5 - 506.5 x 205 mm
Rozmiar bez stopki (szer x wys x gł)405 x 334 x 61.5 mm
Waga7.2 kg
Waga bez stopki5.2 kg
Regulacja wysokości100 mm
Pochylenie30° góra, 0° dół
Obrót35° prawo, 35° lewo
Piwot90°
Wymagania środowiskowe
Temperatura0 - 35 °C
Wilgotność20 - 80 %
Certyfikaty i standardyC-Tick, CE, CB, cTUVus, FCC-A, Canadian ICES-003-A, TUV/S, VCCI-A, RoHS, WEEE, CCC, GOST-R
Dołączone akcesoriaKabel zasilający, pilot z baterią, instrukcja obsługi w PDF, 4 śruby montażowe, karta gwarancyjna
Gwarancja2 lata

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/alstor/domains/eizo.pl/public_html/wp-content/themes/eizo/functions.php on line 369
DokumentJęzykRozmiarPobieranie

Akcesoria, które można dokupić do monitora:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/alstor/domains/eizo.pl/public_html/wp-content/themes/eizo/functions.php on line 388