RadiForce LL580W

Wielkoformatowy monitor kolorowy 146 cm / 57.5”

Monitor 4K UHD o przekątnej 57,5 cala, przeznaczony do zastosowań w radiologii interwencyjnej oraz na hybrydowych salach operacyjnych. Idealny do angiografii, kardiologii i radiologii.

Widok jak na dłoni

W porównaniu ze środowiskami wielomonitorowymi RadiForce LL580W nie wykazuje żadnych miejscowych różnic koloru, a obrazy wyświetlane na ekranie nie są niepotrzebnie poprzedzielane ramkami monitorów. Wszystkie dane można przeglądać wygodnie i bez żadnych przeszkód na jednym ekranie.

Dokładna diagnostyka

W celu zapewnienia jak najdokładniejszych, spójnych odcieni szarości EIZO przeprowadza na linii produkcyjnej dokładne pomiary i ustawia wszystkie odcienie szarości tak, aby każdy wyprodukowany monitor był zgodny ze standardem DICOM Part 14.

 

Kalibracja zgodna z DICOM Part 14

RadiForce LL580W można skalibrować, aby zachować zgodność ze standardem DICOM Part 14. Ponadto monitor wyposażono we wbudowany czujnik podświetlenia, który zapewnia stałe wyświetlanie obrazu wraz z upływem czasu.

 

Jednolitość obrazu na całej powierzchni ekranu

Funkcja Digital Uniformity Equalizer (DUE) zapewnia optymalną i równomierną jasność podświetlenia, co zwykle jest trudne do osiągnięcia w monitorach LCD, zwłaszcza tych wyposażonych w duże ekrany.

 

Bezpieczna praca z minimalnym opóźnieniem obrazu

W środowisku, gdzie obrazy są wyświetlane na bieżąco, czas jest krytycznym czynnikiem wpływającym na powodzenie zabiegu. Dzięki natychmiastowej aktualizacji obrazu monitor LL580W zapewnia bezpieczeństwo przy wykonywaniu operacji takich jak np. umieszczenie cewnika w tętnicy.

 

Szybka stabilizacja obrazu

Automatyczna funkcja stabilizacji EIZO wykorzystuje wewnętrzny czujnik podświetlenia, aby szybko ustabilizować poziom jasności przy uruchamianiu lub wznawianiu pracy monitora. Ponadto czujnik mierzy jasność podświetlenia i kompensuje jej wahania, spowodowane temperaturą otoczenia i upływem czasu.

 

Wyraźny obraz pod dowolnym kątem

Szerokie kąty widzenia zapewniają dobrą widoczność ekranu z boku przy minimalnych zmianach koloru, co sprawia, że wyświetlane na monitorze obrazy może naraz oglądać więcej niż jedna osoba.

 

Wygodne zarządzanie obrazami

RadiForce LL580W współpracuje z urządzeniami LMM0802 i LMM56800 przeznaczonymi do sterowania obrazem. Dzięki temu na obszernym ekranie monitora można jednocześnie wyświetlać różne sygnały wideo, a także zdefiniować własne układy obrazu w zależności od środowiska oraz preferencji użytkownika.

Montaż w standardzie VESA

Monitor jest zgodny ze standardem VESA, co umożliwia jego wygodny montaż na salach operacyjnych.

 

Zgodność ze standardami medycznymi

Monitor spełnia najbardziej rygorystyczne standardy medyczne oraz normy dotyczące bezpieczeństwa i emisji EMC.

Rodzaj podświetleniaLED
Kolor obudowyCzarny
MatrycaVA
Przekątna146 cm / 57,5”
Naturalna rozdzielczość3840 x 2160 (16:9)
Rozmiar wyświetlanego obrazu (W x S)1270 x 721 mm
Rozmiar piksela0,331 x 0,334 mm
Liczba kolorów8-bitowe: 16,77 miliona
Kąty widzenia (pionowo / poziomo)178° / 178°
Rodzaj podświetleniaLED
Jasność500 cd/m²
Kontrast5000:1
Czas reakcji (typowy)9.5 ms (półtony)
Sygnał wideo
Wejścia sygnałoweDVI-D (dual link) x 2
Cyfrowa częstotliwość odświeżania30 - 80 kHz / 60 - 75 Hz
USB
FunkcjeUSB-A, USB-B (do serwisowania i aktualizacji)
Zasilanie
ZasilaczAC 100 - 240 V: 50 / 60 Hz
Maksymalny pobór mocy200 W
W trybie oszczędzania energiiPoniżej 30 W
Zarządzanie energiąDVI DMPM
Dodatkowe funkcje
Specyfikacja fizyczna
Waga42 kg
Certyfikaty i standardyCE (Dyrektywa o wyrobach medycznych), IEC/EN60601-1 (Ed. 3.1), CAN/CSA C22.2 No. 60601-1, EN60601-1-2 klasa B, ANSI/AAMI 60601-1, FCC-B, RoHS, WEEE, CCC, BIS
Dołączone akcesoriaKabel zasilający (UE, USA, Japonia), kabel sygnałowy Dual Link (DVI-D - DVI-D) x 2, płyta CD (instrukcja obsługi w formacie PDF)

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/alstor/domains/eizo.pl/public_html/wp-content/themes/eizo/functions.php on line 369
DokumentJęzykRozmiarPobieranie

Akcesoria, które można dokupić do monitora:

LMM0802
Jednostka sterująca obrazem przeznaczona do monitorów 2-, 4- i 8-megapikselowych. Przechwytuje obrazy z różnych źródeł wideo, a następnie wyświetla je na dużym ekranie w układzie odpowiadającym preferencjom użytkownika. Układ obrazów może być zapisany w pamięci i przywołany w odpowiednim momencie, tak by maksymalnie ułatwić pracę chirurgowi.
LMM56800
Urządzenie LMM56800 zbiera wiele sygnałów wideo i wyświetla je jednocześnie na jednym monitorze EIZO 8MP.
TDL3600 / TDL2300
Złącze do grafiki cyfrowej pozwala bezstratnie przesyłać dane wideo wysokiej jakości na odległość do 36 metrów. Dane przesyłane są łatwym do podłączenia kablem Ethernet.