Warsztaty PORTRET – od ujęcia do wydruku stary

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty „PORTRET – od ujęcia do wydruku”, które poprowadzi Jakub Kaźmierczyk. Podczas dwudniowych warsztatów poznacie tajniki pracy z modelką i metody postprodukcji zdjęć portretowych. Warsztaty organizowane we współpracy z toruńskim oddziałem ZPAF odbędą się w czwartek i piątek 26-27 kwietnia.

Warsztaty planowane są dla dwóch grup: porannej i popołudniowej. Poranna grupa będzie miała zajęcia od godz. 10.00 do 13.00. Grupa popołudniowa od 15.00 do 18.00. Czwartek w całości poświęcony będzie części sesyjnej przeprowadzonej, o ile pogoda na to pozwoli, w plenerze. Jeśli aura nie będzie nam sprzyjać, zajęcia poświęcimy pracy w studio. Drugiego dnia zajęcia odbędą się w pomieszczeniach ZPAF. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z podstawowymi technikami stosowanymi postprodukcji zdjęć portretowej.

Do dyspozycji uczestników będzie specjaliści i sprzęt z firm – Partnerów warsztatów, m.in. aparaty i optyka firmy Olympus, monitory fotograficzne EIZO, drukarki EPSON, tablety graficzne Wacom oraz bogaty zestaw mediów firmy PermaJet.

Warsztaty poprowadzi Jakub Kaźmierczyk – fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię. Twierdzi, że fotografia to najlepsze, czym można się zająć – w końcu łączy się pasję z pracą. Ambasador firmy Olympus i influencer WD

Udział w warsztatach jest odpłatny – cena to 50 zł. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja i dokonanie płatności na konto:
B
ank Handlowy w Warszawie SA BH III O. w Warszawie,  51 1030 1032 0000 0000 0917 1301; tytułem – warsztaty w Toruniu 26-27 kwietnia

Termin: 26-27 kwietnia (czwartek – piątek)
Miejsce: Mała Galeria Fotografii Okręgu Kujawsko- Pomorskiego ZPAF
Toruń, ul. Różana 1

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Firma

Adres (wymagane)

Telefon (wymagane)

Akceptuję regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych). Dysponuję prawem wglądu do swoich danych, poprawiania ich lub usunięcia. Udostępniam je dobrowolnie.