Promocja 1+1

Jeśli chcą Państwo skorzystać z promocji na produkty EIZO, proszę zapoznać się z regulaminem, a następnie wypełnić i wysłać znajdujący się poniżej formularz.

Regulamin promocji

  1. Promocja trwa od 2 października do 31 grudnia 2018 r.
  2. W promocji może wziąć udział każdy, kto wypełni prawidłowo poniższy formularz.
  3. Przedmiotem promocji jest zestaw, w skład którego wchodzi monitor graficzny EIZO ColorEdge CG2420 oraz tablet Wacom Intuos S (wersja Bluetooth)
  4. Sugerowana cena zestawu to 4.999,- PLN brutto.
  5. Zakup w cenach promocyjnych można zrealizować wyłącznie u Autoryzowanych Partnerów EIZO.
  6. Towar zostanie wysłany bezpośrednio na adres podany w formularzu, po zaksięgowaniu płatności za zamówienie u Partnera.
  7. Wszelkie informacje odnośnie realizacji zakupu promocyjnego uczestnicy otrzymają od wybranego Partnera.
  8. Można odstąpić od udziału w promocji w dowolnym momencie, bez podania przyczyny i bez konsekwencji ekonomicznych.
  9. Wszelkie pytania odnośnie warunków promocji należy kierować na adres: eizo@eizo.pl

Aby wziąć udział w promocji, należy wypełnić poniższy formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Firma

Adres (wymagane)

Telefon (wymagane)

Chcę zakupić w cenie promocyjnej zestaw, w skład którego wchodzi monitor EIZO ColorEdge CG2420 i tablet Wacom Intuos S (Bluetooth).

Zakup planuję zrealizować w firmie:
CORTLANDCYFROWEFOTONETFOTOPLUSFOTOTIPFOTOZAKUPYFOTOKLIKGRAFICZNE.PLHYPERCUBEITMEDIAKDSKOMPUTRONIKKPSYSTEM1MEDIKONNOTOPSTRYKPJS PIOTR STACHOWICZDIGITAL24RCS2TOMASZJURGIELEWICZTRANSITWybieram inną firmę

Akceptuję regulamin (patrz powyżej)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych z dnia 25.05.2018 r.), w celu realizacji zakupu monitora w cenie promocyjnej. Mam świadomość, że moje dane zostaną przekazane do Partnera firmy Alstor, który będzie realizować bezpośrednio transakcję i wyrażam na to zgodę. Dysponuję prawem wglądu do swoich danych, poprawiania ich lub usunięcia. Udostępniam je dobrowolnie.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o charakterze marketingowych, w tym: informacji o nowościach, promocjach oraz organizowanych przez nas i naszych Partnerów wydarzeniach.