Aukcja charytatywna – „Dobre Pixele”

Opublikowano: 16 maja, 2016

Już 18 maja o godzinie 19:30 w warszawskiej Pragalerii (ul. Stalowa 3) rozpocznie się aukcja charytatywna, której przedmiotem będą wyjątkowe pierwsze egzemplarze obrazów przygotowanych na wystawę „Dobre Pixele”.  Wszystkie prace powstały specjalnie na to wydarzenie i drukowane są w limitowanych niskonakładowych edycjach, gdzie każdy z egzemplarzy opisany jest numerem wydruku i odręczną sygnaturą autora oraz oznaczony unikalnym hologramem.

dobre-piksele-duze-EizoUdział w licytacji można wziąć na trzy sposoby:

  • Pierwszym z nich jest przybycie 18 maja do Pragalerii i klasyczne uczestnictwo w licytacji.
  • Drugim ze sposobów, dedykowanym osobom, które nie są w stanie zjawić się osobiście, jest licytacja za pośrednictwem strony internetowej polskagrafikacyfrowa.pl/aukcjaonline, gdzie – po uprzedniej rejestracji – w każdej chwili można wziąć udział w aukcji.
  • Ostatnim ze sposobów jest licytacja telefoniczna, na którą zapisy wkrótce rozpoczną się na stronie http://pragaleria.pl/.

Pieniądze z aukcji zostaną w całości przeznaczone na pomoc Niepublicznej Szkole Podstawowej  dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu „Przylądek”, zakupione zostanie za nie wyposażenie, które pozwoli szkole na dalsze prężne działanie.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem wystawy, w którym można zobaczyć wszystkie wystawione na aukcji prace.

Tytułem zachęty, przedstawiamy film, na którym o swojej pracy przygotowanej specjalnie na wystawę „Dobre Pixele” opowiada Szymon Biernacki: