EIZO na Targach Film Video Foto

Opublikowano: 13 kwietnia, 2023

Jak już wcześniej informowaliśmy po trzech latach przerwy wracamy na Targi Film Video Foto w Łodzi. Na targach będziemy prezentować pełną gamę monitorów graficznych z serii ColorEdge, w tym premierowo model CS2400S. Na odwiedzających nasze stoisko czekają niespodzianki! Zapraszamy! Znajdziecie nas z łatwością w tym samym miejscu co zwykle!

Macie problem z kalibracją? A może chcecie się dowiedzieć czegoś na temat zarządzania kolorem? Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania na naszym stoisku. Dodatkowo chętnych zapraszamy na wykłady Tomka Obłuskiego „Kolory pod kontrolą – wszystko, co chcesz wiedzieć o kalibracji monitorów”

  • Czwartek 20.04.2023 godz. 12:45-13:45
  • Sobota 22.04.2023 godz. 14:00-15:00

Planujesz zakup monitora? To najlepsza okazja, żeby sprawdzić, czego naprawdę potrzebujesz. Odwiedź nasze stoisko na targach Film Video Foto, weź ze sobą swoje zdjęcia i zobacz, jak wyglądają na monitorze graficznym. Nasi eksperci wyjaśnią wszelkie wątpliwości, porównasz różne modele i wybierzesz taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Każdy kto odwiedzi nasze stoisko będzie mógł skorzystać ze specjalnej targowej promocji – obejmie ona wszystkie monitory z serii ColorEdge – więc warto! Zapraszamy już od czwartku!

A tymczasem kilka kartek z kalendarza, kart które złożyły się na historię EIZO w Polsce…