Kurs Adobe Photoshop wraz z zarządzaniem kolorem i kalibracją monitora.

Opublikowano: 6 listopada, 2018

Weekend 1-2 grudnia w Warszawie odbędzie się kurs obróbki zdjęć w Adobe Photoshop. Jest on  jednym z najlepszych programów do obróbki i retuszu zdjęć i jednocześnie flagowym produktem firmy Adobe Systems. Na czas zajęć do dyspozycji uczestników zajęć oddamy profesjonalne monitory graficzne EIZO, na zajęciach zajmiemy się również ich kalibracją oraz doborem najlepszego monitora do obróbki zdjęć.

Nie sposób wymienić wszystkich narzędzi edycji, jakie oferuje Photoshop, Jest ich tak wiele, że nawet po dłuższym czasie korzystania z niego, nadal odkrywamy kolejne interesujące możliwości. Całkiem serio można założyć, że Photoshop pozbawiony jest wad.

Na zajęciach Poznasz program Adobe Photoshop CC, w wybranym zakresie dotyczącym retuszu zdjęć.  Nauczysz się także kalibrować monitor. W czasach fotografii cyfrowej poprawna kalibracja monitora jest niezwykle istotna. Jeśli chcesz być pewien, że twoje zdjęcia zawsze będą wyglądały zgodnie z twoimi zamierzeniami, powinieneś umieć ustawić ekran, na którym pracujesz. Właściwa kalibracja monitora pozwala uniknąć przykrych niespodzianek, dodatkowo ochroni twój wzrok i poprawi komfort pracy.

Każdy uczestnik zajęć otrzymuje voucher na zakup profesjonalnych monitorów fotograficznych EIZO ColorEdge, 

Miejsce: Warszawa, Galeria EIZO, ul. Wenecka 12
Termin: 1-2 grudnia 2018
Cena: 540 zł

Cena obejmuje:

  • uczestnictwo w warsztatach;
  • dostęp do profesjonalnych monitorów graficznych EIZO;
  • możliwość zniżkowego zakupu monitorów EIZO dla każdego uczestnika zajęć
  • przekąski, obiad w sobotę;
  • przekąski w niedzielę.

Więcej informacji:

https://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/kurs-adobe-photoshop-wraz-kalibracja-doborem-monitora-warszawa/

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem [email protected].