Kurs obróbki zdjęć w Lightroom i Photoshop z Pawłem Brzozowskim

Opublikowano: 27 marca, 2023

EIZO, Tokina i Fotowarsztaty zapraszają na zaplanowany na weekend 1-2 kwietnia praktyczny kurs obróbki zdjęć w Adobe Lightroom i Photoshop. W czasie zajęć poznamy wiodące oprogramowanie do obróbki i zarządzania zdjęciami, Adobe Lightroom a także jego integrację z Adobe Photoshop. Na czas zajęć do dyspozycji uczestników zajęć oddamy profesjonalne monitory graficzne EIZO, na zajęciach zajmiemy się również ich kalibracją oraz doborem najlepszego monitora do obróbki zdjęć.

Warszawa. Praktyczny kurs obróbki zdjęć Lightroom i Photoshop

Nierozerwalnym i niepomijalnym etapem procesu tworzenia zdjęć jest obróbka zdjęć. Na kursie obróbki zdjęć nauczysz się poprawiać i retuszować zdjęcia, nie psując ich nieudolną obróbką, jaką często spotyka się przeglądając np. internetowe galerie. Na zajęciach przekonamy się m.in. o tym, że tak naprawdę każde zdjęcie wymaga mniejszej lub większej ingerencji w programie graficznym, nauczymy nie bać się formatu RAW, poznamy sztuczki stosowane przez profesjonalnych grafików i fotografów.  Na zajęciach poznasz program Adobe Lightroom Classic oraz jego integrację z Adobe Photoshop.

Nie jest to jedynie suchy kurs obróbki zdjęć Lightroom i Photoshop, na zajęciach będziemy wymiennie korzystać z jednego i drugiego programu, zależnie od tego co trzeba będzie zrobić ze zdjęciem. Bo ogólnie mówiąc, Lightroom wypływa na wygląd zdjęcia, Photoshop poza wyglądem może również ingerować w jego treść. Dlatego poznamy obydwa programy: Lightroma w zakresie zarządzania i obróbki zdjęć, zaś Photoshopa będziemy używać do nieco bardziej zaawansowanych retuszy i montaży.

Każdy uczestnik zajęć otrzymuje rabat na zakup profesjonalnych monitorów fotograficznych EIZO ColorEdge. Zniżki nierzadko są większe niż cena kursu Adobe Lightroom!

Miejsce: Warszawa, Galeria EIZO
Termin: 1-2 kwietnia 2023
Cena: 790 zł

Cena obejmuje:

  • uczestnictwo w warsztatach
  • dostęp do profesjonalnych monitorów graficznych EIZO
  • możliwość zniżkowego zakupu monitorów EIZO dla każdego uczestnika zajęć
  • przekąski, obiad w sobotę
  • przekąski w niedzielę

Więcej informacji oraz rezerwacje:
https://fotowarsztaty.com/tematy-i-miejsca-zajec/kursy-obrobki-zdjec/kurs-obrobki-zdjec-warszawa-lightroom-i-photoshop-zarzadzanie-kolorem-kalibracja-monitora/

Wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com