WARSZTATY – FOTOGRAFIA BEAUTY Z WERONIKĄ KOSIŃSKĄ

Opublikowano: 31 stycznia, 2022

Wraz z firmą Next77, oficjalnym dystrybutorem produktów marki Godox mamy przyjemność zaprosić na wyjątkowe warsztaty pełne pięknych, kobiecych kadrów – Fotografia beauty – od pomysłu do realizacji, które poprowadzi znana fotografka związana ze światem beauty i mody – Weronika Kosińska.

Warsztaty kierowane są do wszystkich, których fascynuje fotografowanie ludzi. Podczas wydarzenia dowiesz się, jak pracować z modelką, fryzjerem i wizażystką na profesjonalnym planie zdjęciowym. Poznasz różne konfiguracje oświetleniowe, które pomogą ci w osiągnięciu nieszablonowych efektów na zdjęciach, oraz dowieszsię, czym jest edytorial i jak przygotować zdjęcia do publikacji w magazynie.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

  • Poznasz specyfikę pracy profesjonalnej fotografki beauty w praktyce. Dowiesz się, jak wygląda proces twórczy — od wymyślenia zdjęcia aż po jego realizację.
  • Nauczysz się zwracać większą uwagę na detale i otworzysz sobie drzwi do współpracy z globalnymi markami.
  • Zrozumiesz specyfikę działania oświetlenia studyjnego oraz opanujesz wykorzystywanie lamp i modyfikatorów światła w fotografii beauty.
  • Zdobędziesz wiedzę na temat sprawdzonych sposobów, dzięki którym uzyskasz oryginalne efekty na zdjęciach.
  • Będziesz wiedzieć, jak zaplanować i stworzyć sesję — od wyboru oświetlenia, dobrania odpowiednich modyfikatorów, aż po ustawienie lamp.
  • Otrzymasz certyfikat ukończenia kursu.
  • Poszerzysz swoje portfolio.

Prowadząca

Warsztaty poprowadzi Weronika Kosińska – na co dzień jest związana z fotografią beauty i mody. Pracuje także z wieloma osobowościami ze świata aktorskiego i muzycznego. Od niedawna tworzy również krótkie filmy. „Poszukiwanie czułości w nieczułym świecie” – mówi o swojej fotografii. Szczególnie bliski jest jej kobiecy świat. Fotografie Weroniki można oglądać w takich magazynach, jak: “Vogue“, “Harper’s Bazaar“, “L’Offciel“, “Elle“, “Forbes Women“, “Newsweek“, “K Mag“, “PANI”, “Wysokie Obcasy Extra”, a wśród jej klientów są między innymi: “Clarins“, “Estee Lauder“, “Swarovski“, “PUMA“, “Nivea“, L’Oreal, Oriflame, Paese, Dermika. Fotografie Weroniki były pokazywane podczas wystaw indywidualnych i zbiorowych zarówno w Polsce (Flow Art House, Ney Gallery, Off Camera, Photo Fringe), jak i za granicą (Photokina, Feeric).

Strona internetowa fotografki: www.weronikakosinska.com
Instagram: @weronikakosinska

Więcej informacji oraz zapisy na warsztaty