Monitor do notebooka

Komputer mobilny stał się tak wydajnym narzędziem pracy, że większość managerów zaczęła używać go na co dzień. Z drugiej strony, akceptowalnie niska cena podstawowych konfiguracji notebooków oraz coraz popularniejszych netbooków, rozszerzyła obszar ich zastosowań na szeroko rozumianą grupę ludzi młodych.

Niestety, najczęściej błyszcząca matryca i mały ekran powodują, że obraz jest mniej czytelny niż na standardowym monitorze LCD. To może w znacznym stopniu obniżyć komfort pracy. Dlatego powoli standardem staje się stacjonarny monitor podłączany do notebooka na stanowisku pracy w firmie lub w domu.

Dodatkowa powierzchnia robocza ekranu

Dodatkowy ekran pozwala bardziej komfortowo obsługiwać jednocześnie wiele aplikacji (wiele arkuszy kalkulacyjnych, dokumentów tekstowych, stron internetowych, uruchomionych i widzianych jednocześnie). Zdecydowanie wygodniejsze staje się porównywanie tekstów, danych z różnych plików, arkuszy kalkulacyjnych, modyfikowanie treści, poprzez wklejanie tekstów, zdjęć zaczerpniętych z innych źródeł. Dodatkowo, obraz na stacjonarnych monitorach jest bardziej czytelny, chociażby ze względu na możliwość szerszej regulacji jego parametrów.

Przede wszystkim, KOMFORT PRACY

Monitory FlexScan mają funkcje, które umożliwiają pracę przez długie godziny, minimalizując zmęczenie wzroku. Przykładem mogą być:
- matowe panele, redukujące odbicia światła,
- predefiniowane ustawienia parametrów obrazu do komfortowej pracy z różnego rodzaju aplikacjami
- układy eliminujące migotanie obrazu,
- systemy zmniejszające wielkość emisji światła niebieskiego negatywnie wpływającego na nasz wzrok, jak również
- układy automatycznie dostosowujące jasność panelu do otoczenia na stanowisku pracy.

Stopka monitora o bardzo szerokim zakresie regulacji pozwala na takie spozycjonowanie panelu LCD, by nasza pozycja była prawidłowa.

5-letnia gwarancja

Zaangażowanie w projektowanie, produkcję i testowanie naszych monitorów pozwala nam z pełnym przekonaniem zapewniać o ich niezawodności, czego efektem jest 5-letnia gwarancja obejmująca wszystkie elementy monitora. Polski dystrybutor dodatkowo oferuje rozszerzoną usługę serwisową o nazwie EIZO Exclusive Service.