Skupienie na jednym monitorze

Podczas Radiologii Zabiegowej (IR) wymagany jest jednoczesny dostęp do szerokiego zakresu informacji i obrazów medycznych. Dzięki swoim rozmiarom i rozdzielczości, wielkoformatowe monitory EIZO na sale operacyjnych mogą wyświetlać obrazy z wielu zabiegów jednocześnie. Poprawia to efektywność pracy i zapobiega różnicom w odwzorowaniu kolorów występującym przy rozwiązaniach wielomonitorowych.

Niezawodna integracja w pomieszczeniu kontrolnym

Pomieszczenia kontrolne wymagają zastosowania wysokiej jakości monitorów diagnostycznych, o dużych ekranach i inteligentnym zarządzaniu obrazami, do oglądania zdjęć i sterowania wszystkimi aplikacjami wykorzystywanymi w sali operacyjnej, z jednego centralnego stanowiska pracy.

"Pokój z widokiem"

Dzięki dużym monitorom EIZO możliwe jest uzyskanie zmniejszenia ilości sprzętu w sali operacyjnej, przy jednoczesnym zwiększeniu elastyczności i efektywności prowadzonych zabiegów. Bezproblemowa rozbudowa systemów PACS (Picture Archiving and Communication System) jest możliwa dzięki zdolności do szybkiego i łatwego skonfigurowania do wyświetlania wielu modeli gamma, w tym DICOM Part 14.