Monitory przemysłowe

W różnych konfiguracjach, zawsze niezawodne

Dostępne w kilku rozmiarach i w wielu opcjach pozwalających jak najlepiej dopasować się do istniejących systemów. Dedykowane do pracy ciągłej.

Długoterminowa niezawodność

Modele te są zaprojektowane do użytku przez 24 godziny na dobę i są objęte 2-letnią gwarancją. Wykorzystują przyjazne dla środowiska podświetlenie białymi diodami LED. Ich obudowy nie posiadają żadnych otworów wentylacyjnych, a obwody przycisków sterujących są uszczelnione, dzięki czemu są odporne na działanie cieczy i pyłów.

Konfiguracja odpowiednia do zastosowań

Aby sprostać wymaganiom różnych środowisk instalacyjnych, poszczególne modele dostępne są w pięciu różnych konfiguracjach: standardowej (z podstawką), VESA (bez podstawki), do zabudowy w racku lub we własnej obudowie. Panel przedni nadaje się do zabudowy panelowej i posiada stopień ochrony IP65. Oznacza to, że jest odporny na przenikanie do jego wnętrza pyłu oraz zabezpieczony przed strumieniami wody pod niskim ciśnieniem.

Wersje z ekranem dotykowym

Niektóre z monitorów z tej serii są wyposażone w ekrany dotykowe, dzięki czemu nadają się do stosowania jako terminale informacyjne na stanowiskach fabrycznych. Akceptują one dotyk zarówno palcem jak i poprzez rękawiczkę i również są zabezpieczone przed kurzem i płynami.

Wejście kompozytowe (BNC)

W celu umożliwienia podłączenia urządzeń nadzoru, takich jak kamery i monitoring przemysłowy (CCTV), monitory te są wyposażone w wejście kompozytowe (BNC). Aby zmniejszyć zakłócenia, wejście to posiada 3-wymiarowy obwód separacji Y / C dla sygnałów NTSC, który oddziela sygnał jasności (Y) od sygnału koloru (C). Monitory posiadają też wejście D-Sub (VGA) umożliwiając podłączenie do PC.

Długoterminowa niezawodność

Modele te są zaprojektowane do użytku przez 24 godziny na dobę i są objęte 2-letnią gwarancją. EIZO przykłada bardzo dużą wagę do zapewnienia długoterminowego, stabilnego działania tych monitorów, dzięki czemu możesz czuć się bezpieczny, włączając je do swojego systemu monitoringu.

Wyraźny widok z dołu

Monitor DuraVision FDS1901 posiada funkcję "Up View", rozwiązującą problem „wypranych” kolorów w przypadku instalacji, w których monitor jest umieszczone powyżej poziomu oczu, np. na ścianie, a użytkownik musi patrzeć w górę obserwując ekran.

Wszechstronne rozwiązania

Jeśli szukasz monitora z ekranem dotykowym, EIZO ma rozwiązania, które nadają się idealnie do prawie każdego środowiska pracy i spełniają wymagania instalacyjne. Wykorzystywane metody rozpoznawania dotyku obejmują technologie pojemnościową, oporową, powierzchniowej fali akustycznej i podczerwonego obrazowania optycznego. Seria DuraVision posiada modele do zabudowy panelowej, w obudowie oraz w innych konfiguracjach.

Niezawodne, ponieważ robimy je sami

Rozwijamy, produkujemy i testujemy nasze monitory w naszych własnych zakładach i fabrykach. Jesteśmy na tyle pewni naszych produktów, że możemy zaoferować 3-letnią gwarancję na monitory dotykowe z serii FlexScan oraz 2-letnią całodobową gwarancję dla serii DuraVision. Jako firma, która specjalizuje się w monitorach, możemy efektywnie zaopatrywać się w komponenty i zapewnić długoterminową ciągłość dostaw naszych produktów. Możesz bezpiecznie włączyć nasze monitory do swojego systemu.

Stabilna wydajność i bogactwo funkcji

Nasze ekrany dotykowe oferują stabilność i niezawodność -cechy charakterystyczne dla wszystkich monitorów LCD EIZO. Większość modeli posiada jedną lub więcej spośród następujących funkcji: wbudowane głośniki, ergonomiczna podstawka, korekcja gamma, czujnik jasności otoczenia, oszczędzanie energii.

Wytrzymałe i niezawodne

Monitory te są zgodne z warunkami pracy zdefiniowanymi w IEC 60945 - międzynarodowym standardzie dla żeglugi morskiej i radiokomunikacji urządzeń i systemów - dotyczącym temperatury, wilgotności i wibracji. Zgodność z IP65 oznacza, że są odporne na wnikanie pyłu i są zabezpieczone przed strumieniem wody o niskim ciśnieniu. W celu osiągnięcia jeszcze dłuższej niezawodności, nie wykorzystuje się w nich wentylatorów lub innych łatwo łamliwych części.

Modele ze standardowymi i dotykowymi panelami

Dostępne są zarówno modele standardowe (wymagające myszy i klawiatury) oraz modele z panelem dotykowym. Monitor DuraVision FDU2101T posiada panel dotykowy rozpoznający dotyk palcem i poprzez rękawiczkę oraz minimalizuje niezamierzone dotknięcia powodowane przez zanieczyszczenie kurzem i kroplami wody.

Zatwierdzone przez towarzystwa klasyfikacyjne

Oba monitory posiadają aprobatę czterech morskich towarzystw klasyfikacyjnych: LR (UK), DNV (Norwegia), ABS (USA), a ClassNK (Japonia), oraz są w trakcie procesu zatwierdzania przez GL (Niemcy), CCS (Chiny) i BV (Francja).