Wszechstronne rozwiązania

Jeśli szukasz monitora z ekranem dotykowym, EIZO ma rozwiązania, które nadają się idealnie do prawie każdego środowiska pracy i spełniają wymagania instalacyjne. Wykorzystywane metody rozpoznawania dotyku obejmują technologie pojemnościową, oporową, powierzchniowej fali akustycznej i podczerwonego obrazowania optycznego. Seria DuraVision posiada modele do zabudowy panelowej, w obudowie oraz w innych konfiguracjach.

Niezawodne, ponieważ robimy je sami

Rozwijamy, produkujemy i testujemy nasze monitory w naszych własnych zakładach i fabrykach. Jesteśmy na tyle pewni naszych produktów, że możemy zaoferować 3-letnią gwarancję na monitory dotykowe z serii FlexScan oraz 2-letnią całodobową gwarancję dla serii DuraVision. Jako firma, która specjalizuje się w monitorach, możemy efektywnie zaopatrywać się w komponenty i zapewnić długoterminową ciągłość dostaw naszych produktów. Możesz bezpiecznie włączyć nasze monitory do swojego systemu.

Stabilna wydajność i bogactwo funkcji

Nasze ekrany dotykowe oferują stabilność i niezawodność -cechy charakterystyczne dla wszystkich monitorów LCD EIZO. Większość modeli posiada jedną lub więcej spośród następujących funkcji: wbudowane głośniki, ergonomiczna podstawka, korekcja gamma, czujnik jasności otoczenia, oszczędzanie energii.